Üks õppetund (30 min.) maksab 7.

Üks õppetund (45 min.) maksab 10.

Üks õppetund (60 min.) maksab 12.

Üks õppetund (90 min.) maksab 18.

Rühmades ei ole üle kuue lapse.
Õppetunni hinna hulka kuulub meisterdamismaterjalide maksumus (paber, liim jms).
Esimene tutvustav õppetund on tasuta
Üle kolme aasta vanustele lastele tuleb täiendavalt osta töövihik. Töövihik maksab 112 krooni ja seda saab kasutada 30 – 40 õppetundi.

Individuaaltunnid kooliõpilaste ja õpilasruhmadega

Ühe õppetunni hind (60 minutit) 15.

Ühe õppetunni hind (90 minutit) 22.